Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mikulda - Re: Re: Re: Pomoooc

Přesně jak píšete, telecí mléko se dělá v trošku silnějším poměru a já navíc přidávala i ten glukopur. Jen Vám ještě doporučím, těmto prckům by jste měla dávat 5x denně. Pokud teda necucají aspoň trošku i od mamči. Pro ty jehňata (i ostatní miminka) je nejdůležitější první napití mleziva. Pak už jim musí cpát člověk náhražky, ale dají se lehce odchovat. Jen jsou pak hodně ulpělá na člověka a jsou to rozmazlenečci :-) Držím palečky, hlavně malinké ovečce. Určitě to zvládnete.

Dagmar - Re: Re: Re: Re: Pomoooc

Moc děkuji dám i ten cukr zdá se mi že málo bodkují ,aby neměli zácpu,od mamky toho moc nemají,také třeba přidat polotučné krabicové
S pozdravem D

Trpikova - Dotaz na foceni

Dobrý den, byla jste mi doporučená ,že pěkně fotite? Tak bych se chtěla zeptat jestli je o pravda a kdyby ano bylo by možné se třeba domluvit? Měla bych zájem nafotit svou rodinku (já, přítel a dva. Synové). A jaká by byla cena?
Předem děkuji Trpikova

mikulda - Re: Dotaz na foceni

:-D To jste krásně napsala, "jestli je to pravda,, :-D To nevím zda je to pravda, ale snažím se :-) Napište mi prosím svůj email a domluvíme se. Děkuji

Petra - Dotaz

Dobrý den, Dano, mohla bych Vás také požádat o ceník fotografií? Moc se mi Vaše fotky líbí, chtěla bych se od Vás nechat vyfotit. Děkuji, Petra

mikulda - Re: Dotaz

Dobrý den.
O jaký styl fotografií máte zájem? Portrétní, ateliérové, v exteriéru, miminka, svatba... :-)
A potřebuji Váš email :-D

Eva Strouhalová - Velké a nelítostné utrpení zvířat

Děkuji Vám za toto video.Po zhlédnutí jsem musela plakat nad hrůzou,kterou sice člověk nějak vnímá a ví že někde existuje,ale vizuální vnímáni a komentář,který musí hnout svědomím každého z pozemšťanů (lidí).
PS: Moc hezký web a dám si Vás do oblíbených.Mějte se hezky Eva.

Dana - Re: Velké a nelítostné utrpení zvířat

Dobrý den Evo, moc děkuji. Co se týče videa, snažím se ukazovat lidem to co si každý jen domýšlí. Pokud si to jen představujete, není to tak strašné jako když to vidíte na vlastní oči. Doufám že se najde spousta lidí a začne přemýšlet podobně jako my. Zvířata si od nás nezaslouží takové jednání. Moc jim držím palce, ale i lidem. Aby v sobě našli sílu a postavili se čelem ke svému špatnému chování.
Mějte se také krásně. Děkuji

Tomáš Ekhard - webová prezentace

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl moji práci. Pokud by jste měla zájem o nový, jednoduchý a hezký web, neváhejte a napište zpět. Předpokládaná cena takové statického projektu je v rozmezí 3.000,- - 5.000,-. Záleží na dohodě a individuálních požadavcích.

S pozdravem Ekhard Tomáš

Dana - Re: webová prezentace

Děkuji za nabídku.

Lucie - Ceník

Dobrý den,

sháníme fotografa na svatbu, Vaše fotky se mi moc líbí. Bylo by možné zaslat mi ceník Vašich služeb e-mailem?

mikeskova.lucie@seznam.cz

Děkuji, Lucie

Mikulda - Re: Ceník

Dobrý den, ceník odeslán na email :-)

Carlos - Pěkné fotky

Ahoj, máš tu moc pěkné fotky. Narozdíl od spousty jiných galerií, mají ty Tvoje fotky duši. Rád jsem tady pobyl a zase se vrátím :-)

Máš-li chuť stav se taky na návštěvě: www.carlossarda.eu :-)

Měj se
Carlos

Mikulda - Re: Pěkné fotky

Děkuji, jdu na návštěvu :-))

Marcel - Bobři

Hezké fotky ... ještě by to ale chtělo nafotit zničené stovky hektarů lesa při výstavbě dálnic a skladových hangárů cizích investorů ... co je proti tomu taký bobřik :)

Mikulda - Re: Bobři

Máte pravdu.

Renata Kořínková - Cena fotografií

Dobrý den,
hledáme fotografa na naši svatbu a nikde jsem u Vás nenašla ceny focení. Mohla bych Vás o ně požádat a taky o to, co všechno tyto ceny zahrnují?
Děkuji, s pozdravem Kořínková Renata

Mikulda - Re: Cena fotografií

Dobrý den, napište mi email a já Vám pošlu ceník. Pěkný den. Mikulda

Georgij Samardžiev - Kluk s píchlou duší

Ahoj Mikuldo tak sem se díval na to video z dírek a jestli je to natočený s tím novím foťákem jak si na něho ten den čekala tak moc pěkný. Když uvážím že si filmovala při minimalním osvětlení. Napiš jak seš s novým Canonem spokojená.
Zatím čau..... Pošlu tí nějaký moje fotky na čučku.
PS: třeba si vzpomeneš kdo ti píše

Mikulda - Re: Kluk s píchlou duší

No tě pic, přiznám se bez mučení že vůbec nevím kdo píše :-) Ale i tak s foťákem jsem nadmíru spokojená nemohla jsem vybrat lépe. Jen je trošku problém s ostřícíma bodama, těch je fakt málo. Bez halogenu bych na dírkách byla nahraná. Ale hodně to pomohlo.
PS: připomeň se :-))