Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SharonCorry - XEvil 4.0 solves ALL captchas!

This message is posted here using XRumer + XEvil 3 0
XEvil 3 0 is a revolutionary application that can bypass almost any anti-botnet protection.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com and over 8.4 million other types!
You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil dot Net, there is a free demo version.

KattyGluk - Test

Entrusti - vardenafil tips tricks qp

Luboš Moravec - Zoo Olomouc, foto

Dobrý den, Dano,

na Photoserver.eu jsem objevil Váš fotoprofil.

Moc se mi líbí, jak fotografujete a velmi rád bych použil jednu Vaši fotografii v rámci mého cestovatelského portálu iTRAS, viz odkaz:

> http://itras.cz/

Fotografie, o kterou mám zájem:

> http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?cislo_fotky=395419

Pokud byste s použitím fotografie souhlasila, uvedl bych u ní Vaše jméno s připojeným hypertextovým odkazem, vedoucím na Váš osobní web, ukázka zde:

> http://itras.cz/hospital-kuks/galerie/17718/

Byla byste ochotná svolit k použití vybrané fotografie?

PS: V případě zájmu se můžete podívat na reference od některých fotografů, kteří se mnou již spolupracují, viz odkaz:

> http://itras.cz/registrace/ohlasy-uzivatelu/

Předem Vám děkuji za odpověď a srdečně zdravím,

Luboš Moravec

--
to nej z české krajiny | www.itras.cz | info@itras.cz

Mikulda - Re: Zoo Olomouc, foto

Dobrý den Luboši, fotografii můžete použít. Jsem ráda, že se líbí. S pozdravem Mikulda

Dagmar - Pomoooc

dobrý den
četla jsem váš článek,prosím jakým mlékem jste krmila jehňátka,narodila se nám 3 u jedné ovečky a dostala zánět vemene,mám TELFID GRAND....SUNAR....A MOŽNOST KRAVÍHO MLÉKA,,,NEVÍM CO JIM DÁT SLÁBNOU SELÉN DOSTALA JSOU 3 DNI STARÁ DĚKUJI DAGMAR frantisekbusta@seznam.cz

mikulda - Re: Pomoooc

Dobrý den, já jehňatům dávala sušené telecí mléko, přidávala jsem glukopur (cukr) a vitamíny v kapkách. Předloni jsem dávala naředěné zahuštěné mléko v plechovce, ředěné heřmánkovým čajem a glukopurem. Nejlepší je sehnat kozí mléko. Po kravském mají jehňata průjem. Aby neumřela hlady tak se jim pro první pomoc může dát, ale potom se musí podávat Smecta na průjem. Já si troufla dát kravské mléko jen dvakrát. A byl průjem jak bič. Moc držím palečky!

Dagmar - Re: Re: Pomoooc

Moc děkuji
včera i dnes jsem jim dala Telfit je to pro nejmenší telata a vyčetla jsem že je tam néňe tuku než v jehněčím tak dnes dávám o trochu víc a trochu sunaru ,nemají průjem, každé vycucne 250 3* za den a mají bříška a potom spí,ovečka trochu taky má,skutečně si myslím že zůstanu u náhražky pro telata,ožila ,nehrbí se tak jim mléko od krávy dávat nebudu.Jen ovečka je chudinka.
Moc Vám děkuji
S pozdravem Dagmara

mikulda - Re: Re: Re: Pomoooc

Přesně jak píšete, telecí mléko se dělá v trošku silnějším poměru a já navíc přidávala i ten glukopur. Jen Vám ještě doporučím, těmto prckům by jste měla dávat 5x denně. Pokud teda necucají aspoň trošku i od mamči. Pro ty jehňata (i ostatní miminka) je nejdůležitější první napití mleziva. Pak už jim musí cpát člověk náhražky, ale dají se lehce odchovat. Jen jsou pak hodně ulpělá na člověka a jsou to rozmazlenečci :-) Držím palečky, hlavně malinké ovečce. Určitě to zvládnete.

Dagmar - Re: Re: Re: Re: Pomoooc

Moc děkuji dám i ten cukr zdá se mi že málo bodkují ,aby neměli zácpu,od mamky toho moc nemají,také třeba přidat polotučné krabicové
S pozdravem D

Trpikova - Dotaz na foceni

Dobrý den, byla jste mi doporučená ,že pěkně fotite? Tak bych se chtěla zeptat jestli je o pravda a kdyby ano bylo by možné se třeba domluvit? Měla bych zájem nafotit svou rodinku (já, přítel a dva. Synové). A jaká by byla cena?
Předem děkuji Trpikova

mikulda - Re: Dotaz na foceni

:-D To jste krásně napsala, "jestli je to pravda,, :-D To nevím zda je to pravda, ale snažím se :-) Napište mi prosím svůj email a domluvíme se. Děkuji

Petra - Dotaz

Dobrý den, Dano, mohla bych Vás také požádat o ceník fotografií? Moc se mi Vaše fotky líbí, chtěla bych se od Vás nechat vyfotit. Děkuji, Petra

mikulda - Re: Dotaz

Dobrý den.
O jaký styl fotografií máte zájem? Portrétní, ateliérové, v exteriéru, miminka, svatba... :-)
A potřebuji Váš email :-D

Eva Strouhalová - Velké a nelítostné utrpení zvířat

Děkuji Vám za toto video.Po zhlédnutí jsem musela plakat nad hrůzou,kterou sice člověk nějak vnímá a ví že někde existuje,ale vizuální vnímáni a komentář,který musí hnout svědomím každého z pozemšťanů (lidí).
PS: Moc hezký web a dám si Vás do oblíbených.Mějte se hezky Eva.

Dana - Re: Velké a nelítostné utrpení zvířat

Dobrý den Evo, moc děkuji. Co se týče videa, snažím se ukazovat lidem to co si každý jen domýšlí. Pokud si to jen představujete, není to tak strašné jako když to vidíte na vlastní oči. Doufám že se najde spousta lidí a začne přemýšlet podobně jako my. Zvířata si od nás nezaslouží takové jednání. Moc jim držím palce, ale i lidem. Aby v sobě našli sílu a postavili se čelem ke svému špatnému chování.
Mějte se také krásně. Děkuji

Tomáš Ekhard - webová prezentace

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl moji práci. Pokud by jste měla zájem o nový, jednoduchý a hezký web, neváhejte a napište zpět. Předpokládaná cena takové statického projektu je v rozmezí 3.000,- - 5.000,-. Záleží na dohodě a individuálních požadavcích.

S pozdravem Ekhard Tomáš

Dana - Re: webová prezentace

Děkuji za nabídku.

Lucie - Ceník

Dobrý den,

sháníme fotografa na svatbu, Vaše fotky se mi moc líbí. Bylo by možné zaslat mi ceník Vašich služeb e-mailem?

mikeskova.lucie@seznam.cz

Děkuji, Lucie

Mikulda - Re: Ceník

Dobrý den, ceník odeslán na email :-)